طراحی سایت

طراحی وب سايت خود را به شرکتی واگذار کنيد که آخرين تکنيکهای طراحی وب سايت را در اختيار دارد.

برخی از نمونه سایت های طراحی شده توسط ممبری


ممبری فعالیت خود را برمبنای دانش روز افزون و تیم حرفه ای در حوزه ی فناوری و تکنولوژی آغاز نمود. اسپیناس همواره در تلاش بوده که برای مشتریان خود بهترین خدمات را ارائه دهد و با توجه به تجربه های فراوان مشتریان خود را نیازسنجی کرده و براساس نیاز مشتریان، خدمات خود را گسترده نموده است.


ممبری درصدد است تمام انرژی خود را صرف ارائه بهترین خدمات به مشتریان کند و شعار مشتری مداری را در سرلوحه خدمات قراردهد. در دنیای امروزی همه کسب و کارها برای معرفی خود نیاز به طراحی سایت دارند. داشتن وب سایت به نوعی معرفی کالا و خدمات است.در ابتدا به بررسی این که چه نوع خدماتی توسط یک شرکت که متخصص طراحی سایت است می تواند ارائه شود. علاوه بر خدمات باعث رونق در کسب و کار شما هم تاثیر بسزایی دارد.طراحی سایت به صورت ریسپانسیو و واکنش گرا


سایت واکنش گرا یا سایت ریسپانسیو (responsive) سایتی است که با ابعاد و رزولوشن دستگاههای مختلف سازگاری دارد و کاربران بدون توجه به اینکه صفحه نمایش دستگاهشان کوچک باشد (مثل اکثر گوشی های هوشمند موبایل) یا نمایشگری متوسط(مثل لپ تاپ و تبلت) و یا نمایشگرهای بزرگ (کامپیوترهای رومیزی و ال سی دی های بزرگ)داشته باشند، میتوانند به راحتی سایت را بررسی کنند و دیگر نیازی نیست اندازه صفحه را تغییر دهند که سایت به صورت کامل دیده شود.