logo

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
تهران

تهران

09120586135

09355800124

milad.mohamadian@gmail.com

info@memberi.ir

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ

ممبری ارائه دهنده راهکار های استراتژیک بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ با افزایش آگاهی از برند، وفادارسازی مشتری و ایجاد انگیزه در بین مشتریان برای فروش بیشتر

آموزش و مشاوره

به فضای دیجیتال تسلط پیدا کنید

تبلیغات

در معرض دید کاربران قرار بگیرید

بازاریابی ربایشی

تبدیل به یک منبع معتبر شوید

طراحی

نمای دیجیتال برند خود را بسازید

داشتن یک استراتژی بازاریابی دیجیتال، اعتبار کسب‌وکار شما را افزایش می‌دهد و بازده بیشتری در سرمایه‌گذاری نسبت به تاکتیک‌های بازاریابی سنتی ارائه می‌دهد.

خدمات بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) ما طوری طراحی شده‌اند که کسب‌وکار شما را در مقابل جمعیتی که ممکن است هرگز قبل از این به آن دست نیافته باشید، به دست آورید. چه شما به این موضوع علاقه‌مند هستید که کسب‌وکار خود را آنلاین کنید یا به استراتژی دیجیتال فعلی خود اضافه کنید، گروه ممبری یک راه‌حل برای شما دارد.

خدمات دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) ممبری

تبلیغات دیجیتالی

اجازه دهید به شما کمک کنیم تا مخاطبین هدف خود را شناسایی کنید و یک کمپین رسانه‌ای دیجیتال هدفمند را بر روی پلتفرم درست برای شما اجرا کنیم که باعث افزایش هدایت و بهبود فروش خواهد شد.

مدیریت شبکه های اجتماعی

ما محتوای اصلی را برای وب سایت شما و شبکه های اجتماعی شما از طریق پخش ویدئو و مقالات نوشتاری خوب ایجاد خواهیم کرد.

بهینه سازی موتور های جستجو

بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو موجب پیشرفت جایگاه شما در موتور های جست و جو می شود و از آن جایی که دسترسی کاربران سطح اینترنت به شما تنها از طریق موتو های جستجو میسر است، میزان بازدید و ورودی وبسایت شما افزایش می یابد.

تولید محتوا

با بازاریابی محتوا کاری کنید هر بازدیدکننده سایت شما تبدیل به یک خریدار وفادارشود. با یک شناخت درست از مخاطب، داشتن استراتژی قدرتمند و رعایت کردن اصول و استاندارد های سئو محتوا به سادگی صفحات اول گوگل رو برای برند خود تسخیر کنید

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک، به معنیِ انجام معاملات تجاری، از طریق ابزارهای الکترونیکی مانند اینترنت است. طراحی فروشگاه اینترنتی و پیاده سازی روش های فروش اینترنتی با تحلیل کسب و کار برای افزایش فروش در فضای مجازی.

افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت یکی از مهمترین اهداف هر مدیر وب می باشد. ما از طریق ورودی گوگل، ورودی مستقیم و ورودی از طریق شبکه های اجتماعی رتبه سایت شما را افزایش می دهیم و این باعث بهبود رتبه در الکسا خواهد شد.

طراحی سایت

طراحی سایت در ممبری با خلاقیت و ایده پردازی انجام می گیرد. قابلیت های چون ریسپانسیو و رعایت اصول سئو از اولویت های ما بوده، و در گام بعدی رابطه کاربری UI و تجربه کاربری UX در پروژهای طراحی سایت است که باعث اثرگذاری عمیق در حافظه کاربر میشود.

آیا نیاز به مشاوره برای خدمات دیجیتال مارکتینگ دارید؟

آیا به کمک نیاز دارید؟ با ما در واتس اپ گفتگو کنید.
گفتگو را شروع کنید.
سلام. شما می توانید از طریق نرم افزار واتس اپ Whats app با ما در ارتباط باشید.
به زودی پاسخ شما را خواهیم داد.