logo

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
تهران

تهران

09120586135

09355800124

milad.mohamadian@gmail.com

info@memberi.ir

درباره ممبری

درباره ممبری

team-image

بنیان گذار و موسس ممبری

بنیانگذار

موسس و بنیانگذار ممبری مهندس میلاد محمدیان فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات است. با توجه به علاقه زیادی که به فناوری اطلاعات، برنامه نویسی و طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک داشت تصمیم گرفت تا ممبری را راه اندازی کند تا پاسخگوی نیاز صنایع و شرکت هایی که نیاز به وب سایت دارند باشد. از این رو فعالیت تخصصی خود را از سال 1394 در زمینه طراحی سایت در تهران و ایران بصورت حرفه ای آغاز نمود.

فعالیت های ممبری

ممبری امروزه فعالیت های خود را علاوه بر طراحی سایت اختصاصی و ریسپانسیو در زمینه تجارت الکترونیک و دیجیتال مارکتینگ و خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی و طراحی و ساخت اپلیکیشن های موبایل نیز گسترش داده است و در حال حاظر با شرکت های معتبر داخلی و چندین شرکت خارجی در حال همکاری می باشد.

سالها فعالیت تخصصی ممبری در این حوزه و حضور مستمر در همایش های بین المللی و ایجاد تیمی تخصصی، متعهد و کارآمد با انگیزه بالا و ایجاد سازمانی منسجم همگی دست به دست هم داده است که ممبری در زمره معتبرترین شرکتهای طراحی وب سایت ایران قرار بگیرد. از نگاه ممبری هر کارفرما فقط یک پروژه محسوب نمی گردد بلکه ما خود را همیشه همراه و مشاور کارفرما تا به نتیجه رسیدن پروژه متعهد می دانیم و هر پروژه را به عنوان یک چالش جدید تا به نتیجه مطلوب رسیدن می دانیم.

 

ما در ممبری باور داریم

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ مندی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، ممبری را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌ها در قبال مشتری گسترش دادیم. با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

 

ماموریت های ما

تولید محصولات با حداکثر کیفیت ممکن به کمک نیروهای متخصص
ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت
بومی سازی و عدم وابستگی  جهت انجام خدمات بهتر و با کیفیت تر
نگاه بلند مدت به مشتریان به عنوان سرمایه های شرکت
تأکید بر استفاده از تکنولوژی های روز

 

چشم انداز های ما

گسترش ارائه محصولات و خدمات به کشورهای همسایه

همکاری با معتبر ترین شرکت های دنیا

تبدیل شدن به معتبر ترین برند در حوزه تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات در ایران و خاورمیانه

آیا به کمک نیاز دارید؟ با ما در واتس اپ گفتگو کنید.
گفتگو را شروع کنید.
سلام. شما می توانید از طریق نرم افزار واتس اپ Whats app با ما در ارتباط باشید.
به زودی پاسخ شما را خواهیم داد.